registrovaní na Head of Prague


Celkový počet registrovaných posádek (Number of registered crews): 50


Muži (Men M8+)

1.TWDW rowing clubTWDWArtur Lewandowski, Jacek Ojrzyński, Paweł Lenicki, Patryk Kamiński, Andrzej Gruza, Michał Sętorek, Szymon Gacek, Wiktor Pyrgała, Maria Szumowska25.6
2.GYAC RowingGYAC Rowing Jr. Lacsik Péter, Lacsik Péter, Krenák Mihály, Bakaity Attila, Lovass Márk Géza, Varga Dávid, Porubszky Norbert, Bedők Gergely, Kiss Bence27.5
3.GIGA TEAMVK Smichov + VSK MFF UKDavid Ulč, Vítek Pojezný, Martin Kozák, Matěj Víšek, Tonmáš Zeman, KareL Krabs, František Kada, Pavel Bartoň, Eliška kotek39.5
4.Modrá sílaVK BleskAltman Kornel, Podrazil Jakub, Basl Martin, Měkota Filip, Hudeček Jan, Klimovič Vojtěch, Machač Ivan, Tikal Matěj, ??0.0
5.Frajeři lipovíČVK PrahaLáznička Miloš, Slavík Martin, Čihoský Matěj, Fojtík Jaroslav, Mach Matěj, Musil Martin, Humpolec Michael, Šmolík Jan, Svoboda Roman21.0
6.DUKLA PrahaDukla PrahaKopáčJiří, Hájek Jan, Čermák Ondřej, Zima Filip, Keller Štěpán, Šágr Miloslav, Fleissner Jan, Zavadil Jan, Šuma Radek22.6
7.HAMRHamrOndřej VČELÁK, Vojtěch SKALÁK, Jan ŠIMKOVSKÝ, Albert CABAN, Vojtěch DĚDEK, Vilém PACHMAN, Jan SKALÁK, Adam KAPA, Matěj ČERMÁK21.0


Ženy (Women W8+)

1.Holčičky - KočičkuVK Slavia PrahaValsová Zuzana, Nováková Monika, Nečasová Zuzana, Žabová Anna, Jurková Natálie Marie, Antošová Lenka, Fleissnerová Kristýna, Žabová Lusinda, Víchová Sára0.0


Junioři/Dorostenci (Junior JM8+ / Junior B JMB8+)

1.F BleskVK BleskBaštecký Stanislav, Brůna Filip,, Poborský David, Uhl Martin, Zindulka Michal, Hoško Adam, Kouřil Vít, Radoušek Jiří, ??16.0
2.K BleskVK BleskWallisch Viktor, Kaňa Roman, Kyncl Jakub, Ebert Matyáš, Ebert Jakub, Penc Michal, Fára Martin, Čekal Albert, ??17.0
3.friendly whiteČVK PrahaPospíšil Adam, Novotný Marek, Měřínský Jiří, Knap Ondřej, Konschill Tadeáš, Němeček Zdeněk, Patočka Petr, Němec Adam, Ložek Samuel17.0
4.Wioślarze PEGAZKW PEGAZ WrocławSulima Fabian, Wojtczak Mateusz, Lejczak Szymon, Staszuk Michał, Truszkowski Wiktor, Kaźmierski Michał, Kaźmierczak Kacper, Bubółka Kacper, Kępa Mateusz15.5
5.Slavia AVK SlaviaAntonín ŠVACH, Jan BIEBER, Jan CHLEBOVSKÝ, Ruslan VIKOL, Daniel NOSEK, Tomáš ZOBAL, Sofian HAMIDOUCHE, Jan VACEK, Martina SOUČKOVÁ16.6
6.Slavia BVK SlaviaAdrien WEBER, Martin ŠKRABÁNEK, Šimon HELEŠIC, Arsen MOIGNE, Alex KARONIS, Samuel BOWERS, Max RAMDAN, Vít SMÍTKA, Matyáš MATUŠÍK15.3
7.LSBR+HAMR+OSTPLSBR+HAMR+OSTPTomáš KOBZA, Nikolas ULLRICH, Dennis PINC, Matyáš VOSTATEK, Pavel PAZDERA, Přemysl PISKOŘ, Vlastimil DĚDEK, Mikuláš VYBÍRAL, Sofie ŠUMANOVÁ17.0
8.HAMR+JHRDHAMR+JHRDNikolai SILIN, Prokop KOŠAŘ, Adam JEDLIČKA, Tomáš DROBIL, Martin KUBÍČEK, Vladimír VURSTA, Tadeáš MATOUŠ, Oto VAVREK, Barbora MATOUŠOVÁ16.0
9.Banda na KorábuBřeclav + spol.Neděla Dalibor, Pospíšil Aeš, Šišma Tomáš, Jelínek Tomáš, Baldrián Václav, Hladík Radim, Mráz Tomáš, Kovařík Vojtěch, Nešpor lukáš18.0


Juniorky/Dorostenky (Junior JW8+ / Junior B JWB8+)

1.Pegaz WrocławPegaz WrocławCopczyc Gabriela, Szewczyk Martyna, Błażejewska Inga, Skurak Kinga, Zdanowicz Paulina, Wojtczak Natalia, Poźniak Natalia, Choma Aleksandra, Kępa Mateusz13.1
2.Jinour Women BGyőri Atlétikai ClubWallinger Beatrix, Sőnfeld Júlia, Nabi Sawmina, Bíró Kata, Bagó Zsófia, Salamanon Krisztina, Kálmán Enikő, Varga Éva Emese, Dont have15.6
3.ČVK PardubicePardubiceJosefína ŠTULÍKOVÁ, Aneta VITOCHOVÁ, Ivona FAJMONOVÁ, Aneta JANKOVÁ, Vladimíra ŠTORKOVÁ, Karolína ŠÍMOVÁ, Zuzana ŠTĚPÁNKOVÁ, Veronika ČINKOVÁ, Natálie DRAHOŠOVÁ15.0
4.Rakety co pustily kotvyČVK PrahaJasmine Joan Parpel, Klára Venclová, Kateřina Bundilová, Nikola Vavroušková, Kateřina Skácelová, Lucie Rezková, Karolína Hnízdilová, Sofie Kvačková, Kamila Fáberová15.8
5.HAMR+LSBR+VKSM +UHHR+TŘEBHAMR+LSBR+VKSM +UHHR+TŘEBKarolína HARTMANOVÁ, Sarah Erika PECHOVÁ, Bára KÁROVÁ, Nella MARTINCOVÁ, Adriana VICENÍKOVÁ, Simona KOHOUTOVÁ, Vendula ČUPITOVÁ, Vanda NEJEDLOVÁ, Lucie NOVÁKOVÁ16.6
6.ModrasciVK blBeskBusinska Ema, Myslivcova Bara, Svobodova Klara, Podrazilova Bara, Skruzna Verca, Kropackova Nikola, Vicikova Nikola, Pásková Simona, Fleissnerova Eliska16.8
7.Dívky v modrémVK BleskBára Bejdáková, Nikola Budilová, Aneta Seböková, Diana Jonášová, Bára Hejdová, Ema Starostová, Tereza Nedvědová, Karolína Novotná, Bára Zelenková14.3


Veteráni (Masters MM8+)

1.DiscovolanteVK BleskŠtyler, Podracký, Bloudek P., Bloudek O., Starosta, Wallisch, Šimek, Gabriel, Varvařovská45.0
2.DSK BudapestDUNA SportklubKaraszi Péter, Panák László, Búza József, Dénes Csaba, Dr Simon Gábor, Galamb Dezső, Jeremy Stanford, Szántó Péter, Reith Kriszta52.4
3.TWDW MastersTWDW rowing clubPiotr Bogdanowicz, Alek Wasiukiewicz, Bartosz Krużewski, Bartłomiej Gasparski, Dan Cousens, Tadeusz Robiński, Łukasz Jazłocki, Rustam Ziganshin, Katarzyna Malanicz0.0
4.Brandejský giga ptáciKV Kondor Brandýs nad LabemMiroslav Lisec, Martin Aleš, Miloslav Franc, Viktor Krejza, Petr Novotný , Jaroslav Bejbl , Luděk Kvapil, Jakub Štencl, Marek Krejza44.1
5.Slavia MMSlavia PrahaJan Štancl, Jiří Knopp, Rostislav Blahout, Josef Prachař, Josef Šulc, Pavel Lorenc, Dobromil Nenutil, Jiří Mak, Matyáš Matušík60.9
6.CVK PRAHA and frendsCVK PrahaLukáš Vacovský, Jirka Hlad, Ivo Božek, Tomáš Janeček, Tomáš Pohl, Michal Dalecký, Pavel Malinský, Jakub Friedberger, 42.1
7.EvergreensVK BohemiansPetr Kudera, Ondřej Šlechta, Vít Janouš, Pavel Sýkora, Vladimír Juračka, Jiří Cigler, Václav Pechek, Jan Vesecký, Jindřiška Králová47.5


Veteránky (Masters MW8+)

1.Vienna SmurfettesWRV Donauhort/ALE/AUS/DBU/GMUEva Grohmann, Anke Schäning, Katinka Nowotny, Magdalena Reiser, Yelena Tiedt Oberbauer, Angelina Reif, Birgit Steininger, Fanni Hahn, Benjamin Strasser42.8
2.SLAVIA WOMEN MASTERSVK SLAVIA PRAHAHana Drdáková, Oldřiška Pěkná, Zdenka Norková, Jitka Mašátová, Ivana Varhulíková, Hana Vajnerová, Zuzana Valsová, Hedvika Malečková, Sára Víchová55.8
3.Vltavské paníVK SmíchovVěra Šoltysová , Ilona Ledvinová, Pavla Toráčová, Iveta Fulínová , Jaroslava Ulčová , Alena Řezníčková , Jitka Zemanová , Stanislava Škvárová , Naďa Bartoňová 53.1


Mixy (Mix 8+ Open)

1.UARSUppsala Akademiska Roddarsällskap Eva Dvořák Tomaštíková, Louise Nilsson, Petr Dvořák, Oliver Degerstedt, Malin Asplund, Stephan Köhler, Malin Ärkas, Max Vieler, Emma Andersson32.6
2.Zřejmě dobrej oddílČVK BrnoRadka Slezáková, Darina Grexová, Slávka Kouřilová, Romana Macasová, Tomáš Macas, Sander Roosendaal, Eduard Gopfert, Martin Kročil, Dominik Roosnedaal48.9
3.frACHTERWRC PiRATSilvia Rechberger, Karin Windl, Karin Springer, Sean Philip, Friedl Woltran, Franz Fassl, Anja Cakara, Thomas Murlasits, Sabine Farkas40.5
4.Warsaw Rowing ClubWarsaw Rowing ClubMarcin Gaj, Artur Sakowski, Jakub Kocerka, Sylwia Chmara, Monika Kobosko, Martyna Ochman, Marta Brodziak, Marcin Musiał, Kasia Walędzik33.9
5.BLESKUMETELESKUVK BLESKondřej šimek, lucie procházková, jakub dvořák, paterijk jiruš, zuzana metlická, mariana jirásková, jakub nedvěd, žaneta skruřná, linda skálová21.0
6.X&Y crewČVK PrahaMátlová Barbora, Pospíšilová Michaela, Nepraš Jiří, Malák David, Malák Filip, Řehořek Marek, Lázničková Josefína, Štefková Marie, Vítek Vilém17.5
7.Warsaw Rowing Club 2Warsaw Rowing ClubAnna Sypniewska, Bartłomiej Deszcz, Anna Domaradzka , Maciej Chudzicki, Mirosław Żukowski, Magdalena Sakowska, Aleksandra Kunkel, Dominik Brodziak, Sylwia Lewandowska20.9
8.NoNameTeam - stejně se nedohodnemeJan Frolík, Eliška Andělová, Jiří Malecký, Barbora Janulíková, Tomáš Douša, Jana Hrůzová, Jiří Ryšavý, Barbora Nováková, Adéla Procházková37.3
9.Smíchovský Čudly VK Smíchov Kristýna Knobová, Magdaléna Heveriová , Marya Kaplinská, Adam Hlavizna, Jiří Čáp , Václav Neumann, Adam Šnajdr, Tereza Cihelková, Antonín Krabs17.8
10.Old StarsVK BleskSchmidt Filip, Hlaváček Ondřej, Bulvas Josef, Palko Aleš, Dohnálková Irena, Šímová Tereza, Kluganostová Martina, Novotná Marie, Šmejkalová Martina0.0


8+X Open

1.Viribus Unitis matmakerLinzer Ruderverein ISTEREbner Gerald , Gitsas Antonis, Christensen Peter, Stumptner Gerald, Nimmervoll Florian, Weigl Alex, Derflinger Franz, Grieshofer Robert, Grieshofer Paul47.3
2.Berounčata LOKOMOTIVA BerounLaubová Nina, Daněk Kryštof, Forejtová Lubomíra, Hamouz Tadeáš, Hejda Simon, Matějková Zuzana, Jordán Martin, Pazdera David, Dvořák Tomáš14.0
3.Mládí Staré řekyLOKOMOTIVA BerounTůmová Magdaléna, Patera Vladimír, Dušek Albert Jeroným, Matyáš Tůma, Böhm Jan, Kotrč Matyáš, Roubal Jakub, Hyttnerová Marie, Dvořáková Michaela15.4
4.Kobra teamLOKOMOTIVA BerounMichal Vabroušek, Frdlídková Anna, Nováková Barbora, Šabata Vojtěch, Švestka Martin, Lamprechtová Tereza, Štorek Michael, Bouška Jan, Havel Vladimír20.8